Bookoholic, Instagram

23. february 2017 at 21:24 | Lost Shadow |  THE DIARY LIFE
Ahoj všem, nějak jsem se teď zabrala do nakupování knížek, a to dokonce 4 tituly za posledních asi 10 dní. Ještě že existují levné knihy (+jednu knihu mám přes inzerát) protože jinak bych se absolutně nedoplatila :D

Nebudu vám k žádné z knih psát recenzi, protože je ještě nemám dotčené, vlastně jsem se pustila do tří naráz a střídám je dle času a nálady ^^"


Takže jen krátké představení :
(koho by to zaujalo, určitě si udělejte výpravu do levných knih a ukoristte si i pro sebe x3)

1.Jsem single a pomstít se
Zoufalá novinářka, která znovu dostane kopačky se rozhodne využít své práce a pomstít se všem klukům co jí ublížili.
Je to dost ironicky podané, dobré na odreagování ^^

2. Lolito
Přišlo na inzerát. Zatím ne čteno. Ovšem jedna se o knihu mého oblíbeného mladého autora. Který napsal i perfektní teenagerskou knihu dospěj! a já doufám, že lolito bude stejně úžasná kniha. I když tématem o studentovi a učitelce už se přeci jen dostává trochu někam jinam.

3. Inspirace v odstínech šedi
Soubor výherních povídek české soutěže -na motivy 50 odstínů šedi -. Jsem asi v polovině a musím říct, že tu jsou povídky různých žánrů i stylů a že jsou moc povedené a rozhodně stojí za přečtení.

4. Ďáblův advokát
Nějakým podivným způsobem mám slabost pro takové knihy. Je to kniha co vám má ukázat neotřelé způsoby jak být dobrý v podnikání a to za pomoci odkazů na slavné knihy, fitmy, osoby. Dozvíte se zajímavosti o firmách a motta známých osobností v marketingu. Knížka je psaná formou co strana to jedna kapitola a na konci najdete souhrn a nekolik typů k danému problému. Osobně se u té knihy nesmírně bavím, protože je psaná dost humorným stylem a fakt vám vleze do hlavy. Ale věřím, že to nebude váš šálek kávy :D

Článek píšu z mobilu, takže se omlouvám za velikost a usporadani obrázků. Nevím kdy se dostanu na pc, jisté techmické důvody.

Jinak kdo by chtěl, můžete omrknout můj instagram. @lost.shadow13
Tím že se nedostanu na pc a jsem jen o mobilu, zvyšuje to moji produktivitu v této aplikaci. Dnes jsem dokonce ve městě při čekání na autobus běžela za západem slunce, který jsem stejně nestihla. x)


 

1 person judged this article.

Poll

Diary stalker? :3

Ye~
Nah :3

Comments

1 Mish Mish | Web | 23. february 2017 at 22:37 | React

To jsem single a pomstím se vypadá moc hezky.

2 Eliss Eliss | Web | 26. february 2017 at 10:31 | React

Žádná z knížek mě nezaujala...

3 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 26. february 2017 at 15:48 | React

[1]: ta obálka je podle mě úplně dokonalá ^^ ten obsah je pak ale pro nenáročné čtenáře, co se chtějí jen odreagovat a ne se uchylovat k seriózní četbě :D

[2]: v pořádku, každého názor. Avšak je nutné v tomhle případě psát komentář? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement